Bodovi ostali u Nišu: Petrović odbranio penal u finišu

Imali su gosti penal u 86. minutu, ali je golman domaćih Nikola Petrović odbranio udarac Jovana Nišića i sačuvao pobedu svom timu.

Fudbaleri Radničkog nastavili su seruju pobeda na svom terenu. Ništi tim upisao je treći prvenstveni trijumf savladavši ekipu Voždovca rezutlatom 2:1, u meču četvrtog kola Superlige Srbije.
Izabranici Sima Krunića nisu blistali na ovom meču, i malo je nedostalalo da epilog duel na “Čairu” bude podela bodova. Imali su gosti penal u 86. minutu, ali je golman domaćih Nikola Petrović odbranio udarac Jovana Nišića i sačuvao pobedu svom timu.
Nišlije su povele sa 1:0 u 34. minutu pogotkom Stefana Mihajlovića koji je tako nastavio seriju postizanja golova. Pet minuta kasnije Voždovac preko Nikolića pogodio prečku, ali je nadoknadio propušteno početkom drugog dela kada je kada je Jevtić doneo egal.
Radnički je potom uspostavio inicijativu, za novu radost domačin navijača pobrinuo se Jirka 72. minutu kada je istrčao kontru i pogodio mrežu protivnika. Čekao se kraj susreta međutim start Đorđevića nad Jevtićem najavio je buran finiš utakmice. Gosti su imali kolosalnu šansu iz penala ali je golman Nišlija pročitao udarac veziste beogradskih “zmajeva”.
TSC iz Bačke Topole se ne zaustvlja i upisao je i četvrtu uzastopnu pobedu. Ovog puta je  savlado Čukarički, a gol odluke postigao je Dejan Milićević u 53. minutu.