Krajinović predao meč

Već od početka susreta videlo se da Krajinović ne može da odgovori na igru protivnika, koji je maksimalno koncentrisano koristio svaku priliku da poentira. Duel srpskog tenisera i domaće igrača Frensisa Tijafe prekinut je posle prvog seta, kod rezultata 6:2 za Tijafu, a posle samo 36 minuta igre.

Filip Krajinović je predao meč osmine finala turnira u Vinston-Sejlemu. Srpski teniser je odustao zbog zdravstvenih problema, zbog čega takmičenje dalje nastavlja njegov rival, Frensis Tijafo.

Duel Srbina i Amerikanca prekinut je posle prvog seta, kod rezultata 6:2 za Tijafu, a posle samo 36 minuta igre.

Već od početka susreta videlo se da Krajinović ne može da odgovori na igru protivnika, koji je maksimalno koncentrisano koristio svaku priliku da poentira. Tijafo je prvi set dobio posle dva brejka i uz veoma slab otpor Krajinovića.

Zanimljivo je da je ovo američkom teniseru drugi meč na ovom turniru koji je dobio predajom protivnika. Pre Filipa Krajinovića od igre je zbog problema sa povredom odustao i Žeremi Šardi, koji je meč prekinuo već u prvom setu.

U četvrtfinalu Amerikanac igra sa Hubertom Hurkačom.