Partizan pucao iz prazne šuške, Madost iskoristila jedinu šansu

Crno- beli doživeni su drugi vezani poraz u prvenstu, a ovog puta se za izneneđenje pobrinula ekipa Mladosti.

Fudbaleri Partizana nastavljaju da posustaju u superligaškoj trci. Crno- beli  doživeni su drugi vezani poraz u prvenstu, a ovog puta se za izneneđenje pobrinula ekipa Mladosti. Tim iz Lučana slavio je pred svojim navijačima rezutlatom 1:0m u meću 12. kola.
Timu Sava Miloševića presudio je pogodak Jovanovića u 79. minutu i to iz prve prave prilike koju je stvorila domaća ekipa.
Partizan je odigrao dosta anemično u provm delu, a jedinu pravu prilku u tom delu meča imao je Miletić. Nastavak je doneo kontretniju igru crno-belih, naročito nakon ulaska Sume umesto Zdjelara. Tošić i Sadik su konstantno pretili, međtuim Mladost je odolela od tih naleta, uspela da umiri igru i potom iskoristi svoju šansu.
Imao je Partizan još sedam minuta nadoknade vremena da stigne bar do remija, ali ni tada nije u speo da probije bedem domaćina.

Nema sumnje da je ovo veoma loša uvertira za četvrtak i duel sa Mančester junajtedom.