Sneg odložio još tri utakmice Superlige, Spartak slavio u Subotici

Planirano je da se utakmica Zemuna i vranjanskog Dinama odigra u ponedeljak od 13 sati, a susreti Mladosti i Rada u Lučanim i Napretka i Radničkog u Kruševcu od 15 sati.U prvom meču koji je odigran u nedelju, Spartak je u Subotici pobedio Voždovac sa 3:2.

Tri utakmice 21. kola Superlige odložene su za ponedeljak zbog nepovoljnih vremenskih uslova. Radi se o mečevima Napredak – Radnički, Zemun – Dinamo i Mladost – Rad.

Planirano je da se utakmica Zemuna i vranjanskog Dinama odigra u ponedeljak od 13 sati, a susreti Mladosti i Rada u Lučanim i Napretka i Radničkog u Kruševcu od 15 sati.

Iz Superlige saopštavaju da su satnice određene u skladu sa meteorološkim prognozama o očekivanim vremenskim uslovima u ponedeljak.

U prvom meču koji je odigran u nedelju, Spartak je u Subotici pobedio Voždovac sa 3:2 i to posle preokreta golom Nemanje Ćalasana iz penala u 95. minutu. Prethodno je Voždovac imao dva gola prednosti preko Andrije Lukovića i Lazara Zličića u 42. minutu. Spartak je prvo izjednačio golovima Nemanje Obradovića u 62. i Vladimira Torbice u 77 minutu.