Kvarovi na vodovodnoj mreži i prekidi u vodosnabdevanju 13.3.2026. god.

|   Info
Služba za odnose sa javnošću JKP “Naissus“ Niš najavila je radove na vodovodnoj i kanalizacionoj mreži.
Foto arhiva: televizija Kopernikus

 

Intervencija u centru grada
Voda na površini, nužan je iskop na uglu Voždove i ulice Vojvode Vuka. Zbog popravke vodovodne mreže biće u prekidu vodosnabdevanje do 15 časova u ulici Vojvode Vuka i u delu Voždove ulice, na prostoru od Sinđelićevog trga do Prvomajske ulice.

Popravka novog kvara na Bubnju
Voda na asfaltu pored ivičnjaka, potreban je iskop u ulici Vojvode Bojovića, kod broja 8. Zbog popravke vodovodne mreže biće u prekidu vodosnabdevanje do 15 časova u ulicama Vojvode Bojovića, Kajmakčalanskoj i Goce Delčeva.

Radovi na mreži u naselju Deveti Maj
Usled izbijanja vode na asfaltu nužan je iskop na uglu ulica Gajtaničke i Topličkog partizanskog odreda. Zbog popravke vodovodne mreže biće u prekidu vodosnabdevanje do 15 časova na prostoru od podvožnjaka do centra naselja.

Produžetak radova u naselju Durlan
Nastavljaju se radovi od prethodnog dana u Orašačkoj ulici, kod broja 12. Zbog popravke vodovodne mreže biće u prekidu vodosnabdevanje do 15 časova u Orašačkoj i okolnim ulicama: Aleksinačkoj, Durlan, Gutembergovoj, Glamočkoj, Ibarskoj, deo Justina Popovića i deo Dr Dragiše Mišovića. 

Produžetak radova u Knez Selu
Nastavljaju se radovi od prethodnog dana u ulici Voje Miloševića bb, kod škole. Zbog popravke vodovodne mreže ostaje u prekidu vodosnabdevanje do 15 časova u ulici Voje Miloševića, ali je moguć prekid i na prostoru Knez Sela.

Popravke kvarova na prvim ventilima    
Tokom dana obavljaće se radovi na popravkama prvih ventila u ulici Alekse Nenadovića 22, Crvenih Javora 27, Kestenova 4, u naselju Pasi Poljana - Lužičkih Srba i Učitelja Spiridona, Delinijeva 9, u naselju Milka Protić - Treća 14-16, selu Donja Trnava - Hristodula Avramovića 1, Generala Milojka Lešjanina 78, u selu Trupale - Nišavska 1, u selu Mezgraja - Maršala Tita 51 - Jugoslovenske narodne armije 7, u naselju Brzi Brod - Save Jovanovića 2 i Dušana Spasića 20, Dragomira Velimirovića 1, Čamurlijski put - Stevana Sinđelića, u naselju Donji Komren - Rujnička 36, Nikolaja Velimirovića 36, Lepenička 17, u naselju Vinik - Petra Božovića i na još nekim adresama. Zbog intervencija moguć je prekid vodosnabdevanja na pomenutim lokacijama do 15 časova.

Dnevni raspored održavanja kanalizacione mreže
Ekipe JKP “Naissus“ Niš nastavljaju sa pojačanim aktivnostima u okviru održavanja kanalizacione mreže. Sve raspoložive ekipe su na terenu i intenzivno se radi na otpušavanju atmosferskih slivnika na kritičnim mestima u gradu.

Intervencije se obavljaju U Bulevaru Nemanjića, u Čairu, Romanijskoj, Pariske Komune, Bulevaru Nemanjića, Bulevaru Svetog Pantelejmona, Knjaževačkoj, Jadranskoj, na Trgu 14. Oktobar, Trgu Kralja Aleksandra, Trgu Pavla Stojkovića i na drugim lokacijama gde se sakuplja i zadržava voda.

- Redovno čišćenje slivnika u ulicama Kralja Stefana Prvovenčanog, Vojvode Bojovića, Čarnojevića.
- Ispiranje ulične mreže u ulici Ljubiše Cvetkovića Robija. 
- Postavljanje šaht poklopaca u Ruzveltovoj ulici. 
- Otpušenje priključnih veza u ulici Kralja Stefana Prvovenčanog.

Ukoliko dođe do promena u planiranim aktivnostima na vodovodnoj mreži, građani ih mogu pratiti putem zvaničnog sajta preduzeća i društvenih mreža, poručuje Služba za odnose sa javnošću JKP“Naissus“ Niš.

 

Komentari (0)

Ne postoji komentar!

Napišite komentar