Zamene donele novi poraz Partizanu na pripremama (video)

Ekipa iz Poljske pobedonosni gol postigla je sa bele tačke. Jedanaesterac je skrivio Urošević neopreznim startom. Utakmicu po dobrom neće pamtiti ni debitant Bosić, koji je samo dva minuta nakon što je ušao na teren sredinom drugog poluvremena, uspeo da dobije crveni karton.

Partizan je poražen i u drugoj kontrolnoj utakmici na pripremama u Turskoj. Crno-beli su izgubili meč sa Krakovijom rezultatom 1:0.

Crno-beli su pokazali bolju igru od rezultata, a slaba realizacija najveća je kritika i trenera Zorana Mirkovića, koji je ocenio da njegov tim mora biti energičniji u napadu.

"Zahtevna utakmica sa aspekta fizike, protiv čvrstog protivnika, po teškom vremenu, kiša je smetala i njima i nama, zbog čega mogu da budem zadovoljan. U prvih 60 minuta smo napravili dosta dobrih stvari, držali koncentraciju, imali posed i izglede prilike, ali se pojavila stara slabost - realizacija. Imamo problem da damo gol", rekao je Mirković.

Sledeći protivnik Partizanu tokom priprema za drugi deo sezone biće Šahtjor. Utakmica sa ekipom iz Ukrajine igraće se 3. februara.