Zvezda pobedila penalima u 88. i 90. minutu

Inđija je na stadionu "Rajko Mitić" vodila tokom većeg dela meča, a fudbaleri Vladana Milojevića do pobede su došli posle dva penala, u 88. i 90. minutu. Strelac kod oba jedanaesterca je bio Milan Pavkov. Zvezdi je ovo šesta pobeda u isto toliko utakmica, ali se mora istaći da je tim koji brani titulu prvaka Srbije, do ovog trijufma došao u dosta čudnim okolnostima i sigurno je da će se narednih dana tek voditi polemika o regulanosti dosuđenih jedanaesteraca.

Crvena zvezda je pobedila Inđiju u osmom kolu domaćeg fudbalskog prvenstva. Utakmica je završena rezultatom 2:1, a crveno-beli su do pobede stigli tek posle preokreta i to u završnici susreta.

Inđija je na stadionu "Rajko Mitić" vodila tokom većeg dela meča, a fudbaleri Vladana Milojevića do pobede su došli posle dva penala, u 88. i 90. minutu. Strelac kod oba jedanaesterca je bio Milan Pavkov.

Zvezdi je ovo šesta pobeda u isto toliko utakmica, ali se mora istaći da je tim koji brani titulu prvaka Srbije, do ovog trijufma došao u dosta čudnim okolnostima i sigurno je da će se narednih dana tek voditi polemika o regulanosti dosuđenih jedanaesteraca.

Fudbalerima Inđije ovo je treći uzastopni poraz, najteži do sada, ako se uzmu u obzir sve okolnosti.

Crvena zvezda – Inđija 2:1
Stadion: Rajko Mitić.
Sudija: Igor Stojilković.
Gledalaca: 8.000.
Strelci: Pavkov u 88. i 90. za Crvenu zvezdu, a Tomić u 35. za Inđiju.

Crvena zvezda:  Borjan, Gajić (od 46. Tomane), Milunović, Degenek, Rodić, Kanjas, Jovančić, Ivanić (od 67. Vulić), Garsija, Van La Para (od 81. Vukanović), Pavkov. Rezerve: Vasiljević, Pankov, Babić, Vulić, Simić, Vukanović, Tomane.

Inđija: Preković, Dimitrijević, Bjeličić, Bosančić, Dimitrov (od 62. Janjić), M.Ilić, Rogač, Tomić, B.Ilić, Milosavljev (od 50. Bastajić), Vidić.
Rezerve: Stanivuković, Jovanović, Bastajić, Banjac, Janjić, Čermelj, Josović.