Zvezda slavila u meču loših sudijskih odluka

Aktuleni šampion Srbije savladao je pred svojim navijačima ekipu Rada rezultatom 3:1, u meču 12. kola Superlige Srbije.

Fudbaleri Crvene zvezde upisali su novu ubedljivu pobedu na domaćoj sceni. Aktuleni šampion Srbije savladao je pred svojim navijačima ekipu Rada rezultatom 3:1, u meču 12. kola Superlige Srbije.
10. prvenstveni trimjuf crveno-belih najaivo je gol Pavkova već u šestom minutu, kada je odlični golgeter sjajno reagovao na odbitak. Dobro otvaranje domaćina rezultiralo je rasterećenom igrom koja nije proizvela mnogo šansi. Novo uzbuđenje dogodilo se u 39. minutu, kada je Rodić pao u šesnaestercu rivala nakon nepostojećeg kontakta sa golmanom Markovićem. Sudija je pokazao na penal, a Marin je duplirao vođstvo crveno-belih.
Gotovo identična situacija viđena je pred golom Zvezde u 65. minutu. Ovog puta Bjedov je pao nakon diskutabilnog kontakta sa golmanom Popovićem. Usledio je novi penal nakon kojeg je Perendija ublazio zaostatak.
Van La Para je svojim ulaskom prodrmao ekipu, a nedugo zatim, tačnije u 76. minutu kadaje Gobeljić otklonio svaku dilemu.
Ovo je bila dobra uvertira izabranika Vladana Milojevića pred put u London i duel sa Totenhemom u trećem kolu grupne faze Lige šampiona,